بین المللی

سفیر جمهوری آذربایجان از احداث پل با ایران خبر داد- اخبار ترکیه و اوراسیا – اخبار بین الملل تیتروز

سفیر جمهوری آذربایجان از احداث پل با ایران خبر داد- اخبار ترکیه و اوراسیا – اخبار بین الملل تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تیتروز، علی علیزاده سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در مصاحبه با ایران پرس اعلام کرد، قرار است در نشست های آتی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان درباره موقعیت و مکان پل های پیاده رو و ماشین رو بر روی رودخانه آستاراچای مذاکراتی صورت گیرد.

سفیر جمهوری آذربایجان در تهران اطمینان داد، طبق توافقات اولیه صورت گرفته، پروژه احداث این پل در آینده نزدیک آغاز خواهد شد.

علیزاده همچنین گفت: این پل این امکان را به جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان خواهد داد تا بین آنها اتومبیل ها به راحتی رفت و آمد داشته باشند.

سفیر جمهوری آذربایجان در تهران با اشاره به دیدار صمیمانه روسای جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان در عشق آباد گفت: دو طرف بر تعمیق روابط و توسعه آن تاکید دارند و به سفرای دو کشور هم توصیه هایی در این باره شده است.

وی افزود: دیدار روسای کمیسیون های مشترک بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان حکایت از آن دارد که دو کشور تمایل به توسعه روابط دارند و بر آن پایبند هستند. 

 

انتهای پیام/

این محتوا با عنوان “سفیر جمهوری آذربایجان از احداث پل با ایران خبر داد- اخبار ترکیه و اوراسیا – اخبار بین الملل تیتروز” در وب سایت tn.ai انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

دکمه بازگشت به بالا