فرهنگ و هنر

ماهنامه طنز سه‌نقطه در «دگرخند» نقد می‌شود

ماهنامه طنز سه‌نقطه در «دگرخند» نقد می‌شود” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار حوزه کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، در صدوشصت‌وچهارمین برنامه «دگرخند» که بعد از گذشت نزدیک به دو سال، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به‌صورت حضوری در حوزه هنری برگزار می‌شود، علی‌اکبر قاضی‌زاده، مهدی محسنیان‌راد، اسماعیل امینی، هادی مقدم‌دوست و احسان عبدی‌پور درباره طنز مطبوعاتی و مجله سه‌نقطه به بحث و تبادل نظر می‌پردازند. 
 
در این برنامه امید مهدی‌نژاد، مدیرمسئول مجله سه‌نقطه، از شکل‌گیری و فعالیت‌های سه‌نقطه خواهد گفت. همچنین مریم حسن‌نژاد، فاطمه فهیمی، سیدمحمد صاحبی و رضا سعیدی ورنوسفادرانی، طنزپردازان خوب و خوش‌ذوق ماهنامه سه‌نقطه به طنزخوانی خواهند پرداخت. 

«دگرخند» با اجرای مهدی فرج‌اللهی و به میزبانی دفتر طنز حوزه هنری، سه‌شنبه ۲۳ آذرماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۵ در سالن مهر حوزه هنری برگزار خواهد شد.

ورود عموم علاقه‌مندان به این برنامه با حفظ پروتکل‌های بهداشتی رایگان و آزاد است. این برنامه در خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ، حوزه هنری، سالن مهر برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این خبر با عنوان “ماهنامه طنز سه‌نقطه در «دگرخند» نقد می‌شود” در وب سایت farsnews.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: farsnews.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − یک =

دکمه بازگشت به بالا