حوادث

دستگیری سارق جیب بر در بهشت زهرا

دستگیری سارق جیب بر در بهشت زهرا” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

دستگیری سارق جیب بر در بهشت زهرا

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری جیب بری در بهشت زهرا خبر داد.


به گزارش ایلنا، سرهنگ “محمد قاسم طرهانی” اظهار داشت: در پی افزایش سرقت مدارک و اشیا قیمتی شهروندان در بهشت زهرا مراتب در دستور کار عملیات کلانتری ۲۰۵ صحن مطهر قرار گرفت.


 این مقام پلیسی افزود: بررسی های پلیسی نشان از این داشت، متهم از شلوغی و ازدحام جمعیت در هنگام دفن متوفی استفاده و اموال  شهروندان را سرقت می کند.


جانشین پلیس پیشگیری تهران اظهار کرد: ماموران عملیات کلانتری طی بررسی های بعمل آمده و تحقیقات میدانی مرد جیب بر حدودا ۶۰ ساله بهشت زهرا را شناسایی کردند.


این مقام انتظامی  به افزایش گشت زنی های هدفمند اشاره  و تصریح کرد: تصویر متهم در اختیار تیم های مختلف قرار گرفت تا اینکه روز گذشته تیمی از ماموران متهم را در حالی که قصد جیب بری داشت شناسایی و دستگیرکردند.


سرهنگ طرهانی با بیان اینکه متهم دارای ۲ فقره سابقه سرقت و تحمل حبس در این خصوص دارد، در پایان خاطرنشان کرد: پرونده متهم جهت سیرمراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.


انتهای پیام/

این خبر با عنوان “دستگیری سارق جیب بر در بهشت زهرا” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − ده =

دکمه بازگشت به بالا