عمومی

ضرورت پرداخت حقوق عادلانه به پرستاران – تیتروز | خبر جدید

ضرورت پرداخت حقوق عادلانه به پرستاران – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع عمومی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز، آیت‌الله محمدتقی پورمحمدی روز یک شنبه در آئین تجلیل از پرستاران نمونه شهرستان مراغه با بیان اینکه پرستاران ما در دو سال اخیر خوش درخشیده‌اند، اظهار داشت: نقش پرستاران و پزشکان دلسوز کشورمان در تقویت روحیه بیماران حتی از اطرافیان و خانواده افراد بستری نیز تاثیرگذارتر است.

وی با تاکید بر اینکه عبادت تنها در نماز و روزه خلاصه نمی‌شود، بیان کرد: خدمت به بیماران و رفتار مناسب با آنان نیز عبادت محسوب می‌شود.

وی پرستاران را انسان‌هایی ایثارگر خواند و اظهار داشت: ۷۶ پرستار کشور طی دوران شیوع کرونا شهید شدند و در مواردی برخی از آنان به دلیل حجم بالای کار در بیمارستان و حفظ سلامت خانواده خود بیش از ۴۰ روز به خانه نرفتند.

امام جمعه مراغه خاطرنشان کرد: پرستاران نه تنها مراقبت از جسم بیماران را عهده‌دار هستند بلکه در تقویت روحی و مراقبت از روان آنان نیز نقش اساسی ایفا می‌کنند.

نماینده مردم آذربایجان‌شرقی در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه در کشور کمبود پرستار وجود دارد و بار این کمبود به دوش پرستاران شاغل گذاشته می‌شود، گفت: باید کمبود پرستار جبران و حقوق عادلانه‌ای به آنها پرداخت شود.

این مطلب با عنوان “ضرورت پرداخت حقوق عادلانه به پرستاران – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا