اجتماعی

کشف سلاح جنگی از مخفیگاه سوداگر مرگ

کشف سلاح جنگی از مخفیگاه سوداگر مرگ” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

کشف سلاح جنگی از مخفیگاه سوداگر مرگ

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از دستگیری یکی از عوامل اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر در غرب تهران خبر داد و افزود: در این عملیات علاوه بر کشف مواد مخدر از متهم یک قبضه سلاح جنگی کشف شد.


به گزارش ایلنا، سرهنگ “عبدالوهاب حسنوند” در تشریح جزئیات این خبر اعلام داشت: در راستای مبارزه قاطع و همه جانبه علیه قاچاقچیان و سوداگران مرگ و برخورد ویژه با عوامل و عناصراصلی تهیه و توزیع مواد مخدر و روان گردان درغرب تهران ، مامورین پایگاه دوم این پلیس با انجام اقدامات پلیسی گسترده مطلع شدند  یکی از قاچاقچیان حرفه ای مواد مخدر ضمن تهیه مقادیر قابل توجه ای مواد افیونی اقدام به توزیع گسترده این مواد در غرب تهران می کند ، از همین رو با گسترش چتر اطلاعاتی، مخفیگاه سوژه در یکی از محلات غرب تهران  شناسائی شد.


 این مقام انتظامی ادامه داد: رصد لحظه به لحظه، فعالیت های سوژه ادامه یافته ، تا در نهایت برای ماموران مسجل گردید ، سوژه مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را تهیه و قصد توزیع گسترده در غرب تهران را دارد ، که بلافاصله ماموران به موقعیت موصوف اعزام و پس از هماهنگی قضائی متهم در  مخفیگاهش دستگیر و در بررسی های بیشتر ۳کیلو  انواع مواد افیونی و یک قبضه اسلحه جنگی کشف شد.


رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران در پایان خاطرنشان کرد: متهم پس از دستگیری به مقر پلیس منتقل و پس از انجام تحقیقات تکمیلی جهت سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.


انتهای پیام/

این خبر با عنوان “کشف سلاح جنگی از مخفیگاه سوداگر مرگ” در وب سایت www.ilna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا