اقتصادی

ارزان‌ترین و با کیفیت‌ترین فرش دنیا را تولید می‌کنیم

ارزان‌ترین و با کیفیت‌ترین فرش دنیا را تولید می‌کنیم” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

ارزان‌ترین و با کیفیت‌ترین فرش دنیا را تولید می‌کنیم

دبیر کل سمپوزیوم برترین‌های صنعت فرش ماشینی ایران اظهار کرد: با افزایش سیر تورم در ترکیه، امروز ما ارزان‌ترین و باکیفیت‌‌ترین فرش ماشینی را تولید می‌کنیم. 


 به گزارش خبرنگار ایلنا، ناصر سراجی در آیین رونمایی از پوستر نخستین سمپوزیوم برترین‌های صنعت فرش ماشینی ایران اظهار کرد: سال ۹۸ در کاشان یک نمایشگاه بین‌المللی برگزار کردیم که ۱۲ سفیر، رایزن تجاری و … در آن حضور پیدا کردند. بعد این نمایشگاه مشتاق شدیم و یک کار مطالعاتی ۲ ساله را شروع کردیم که در این میان دو موضوع مهم یعنی صادرات فرش و توسعه بازار داخل محور مطالعات و نتایج ما بود که در این موارد ظرفیت بسیار بالایی در کشور وجود دارد.


وی اضافه کرد: در کشور حدود ۲۰۰۰ واحد تولیدی فرش ماشینی داریم که نشان از ظرفیت بالا در این حوزه دارد. رویکرد ما برای این سمپوزیوم توسعه صادرات و بازار داخل است و به دنبال این نیستیم که سمپوزیوم تنها رویکرد تئوری داشته باشد بلکه مطالعات و مذاکرات مختلفی برای عملیاتی کردن آن داشته‌ایم. 


دبیر کل این سمپوزیوم بیان کرد: متاسفانه ما در کشور در حوزه‌های برندینگ و مارکتینگ ضعیف بودیم که این رویداد نیز در همین جهت است. در بخش صادرات تولیدکنندگان را توسط ارتباط مستقیم با سفرا، رایزن‌های اقتصادی و… آشنا کنیم. کارگروه‌هایی را هم برای شناسایی و رصد بازارهای جهانی ایجاد کرده‌ایم که برای مثال یک کارگروه تنها روی بازار آفریقا کار کند. مذاکراتی را نیز با اتاق‌های بازرگانی داشته‌ایم. 


وی اضافه کرد: با افزایش سیر تورم در ترکیه امروز ما ارزان‌ترین و باکیفیت‌‌ترین فرش ماشینی را تولید می‌کنیم. اشکال سنتی فروش فرش دیگر منسوخ شده و باید به روش‌های نوین‌تر روی آورد.


انتهای پیام/

این مطلب با عنوان “ارزان‌ترین و با کیفیت‌ترین فرش دنیا را تولید می‌کنیم” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا