اجتماعی

2 کشته و خسارات به چند ساختمان و خودرو بر اثر انفجار شدید در خیابان قلعه مرغی + فیلم و تصاویر- اخبار حوادث – اخبار اجتماعی تیتروز

۲ کشته و خسارات به چند ساختمان و خودرو بر اثر انفجار شدید در خیابان قلعه مرغی + فیلم و تصاویر- اخبار حوادث – اخبار اجتماعی تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث  باشگاه خبرنگاران پویا، با اعلام خبر انفجار مرگبار در یک ساختمان در خیابان قلعه مرغی، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۸:۴۴ امشب (۲۱ آذر) یک مورد انفجار شدید در یک ساختمان در محله قلعه مرغی، خیابان زمزم به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به‌سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به حضور سه دقیقه‌ای نخستین گروه از آتش‌نشانان در محل حادثه، افزود: محل حادثه ملکی حدوداً ۲۰۰ متری در دو طبقه بود که از طبقه آن به عنوان کارگاهی برای شارژ و نگهداری سیلندر از آن استفاده می‌شد و چندین سیلندر کوچک و بزرگ اکسیژن در آن وجود داشت.

ملکی بیان کرد: به دلیل که تحت بررسی است، به یک‌باره انفجار شدیدی در این کارگاه روی داده و باعث تخریب طبقه همکف، بخشهای از طبقه بالایی و مغازه مجاور شده بود.

وی با اشاره به بروز خسارات به چندین دستگاه خودرو که در محل انفجار قرار داشتند، متذکر شد: بر اثر این انفجار، شیشه‌های چندین ساختمان نیز شکسته شده بود.

ملکی عنوان کرد: به گفته اهالی محل، روز نخست فعالیت کارگاه و مغازه مذکور بود که متأسفانه این اتفاق روی داد.

وی بیان کرد: علاوه بر تخریب دیوارها و سقفهای این ساختمان، آتش‌سوزی نیز روی داده بود که آتش‌نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، همزمان با خاموش کردن آتش، عملیات جست‌وجو و آواربرداری را آغاز کرده و موفق شدند به سرعت دو نفر را که زیر حجم زیاد آوار محبوس بودند، خارج کنند که به تأیید عوامل اورژانس مشخص شد هر دو نفر به دلیل شدت جراحات وارده جان باخته‌اند همچنین آقایی نیز به دلیل تخریب دیوارها و راه‌پله، امکان خروج از آنجا را نداشت که با کمک آتش‌نشانان به سلامت از محل حادثه خارج شد.

به گفته سخنگوی آتش‌نشانی تهران، نیروها در حال ایمن‌سازی محل حادثه و بررسی علت بروز آن هستند.

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , حوادث ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , حوادث ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , حوادث ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , حوادث ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , حوادث ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , حوادث ,

انتهای پیام/

این محتوا با عنوان “۲ کشته و خسارات به چند ساختمان و خودرو بر اثر انفجار شدید در خیابان قلعه مرغی + فیلم و تصاویر- اخبار حوادث – اخبار اجتماعی تیتروز” در وب سایت tn.ai انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − ده =

دکمه بازگشت به بالا