اقتصادی

مشکلات کارآفرینان به جد پیگیری می‌شود

مشکلات کارآفرینان به جد پیگیری می‌شود” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/خوزستان مشاور اجرایی استاندار خوزستان در بازدیدی از یک واحد تولیدی ماسک به بررسی مشکلات آن مجموعه پرداخت و گفت: مشکلات کارآفرینان به جد پیگیری می شود.

احسان عباس پور در این بازدید که امروز، ۲۱ آذرماه انجام شد، اظهار کرد : مجتمع مکانیزاسیون ماسک ارمغان به مدیریت یک بانوی کارآفرین منحصر به فرد است و فرآیند کار بسیار روان و خوب در حال اجرا است .

مشاور استاندار بیان کرد: در این مجموعه حدود ۴۵ نفر از همشهریان در سه شیفت کاری مشغول به کار هستند و در حال حاضر روزانه ۵۰ هزار عدد ماسک تولید می کنند که بسیار عالی است و با توسعه فرآیند امکان تولید تا ۱۵۰ هزار عدد ماسک هم توسط این مجموعه قابل انجام است .

وی افزود: قطعا نظر استاندار و مجموعه دولت نیز بر حمایت از مجموعه هایی است که با این فرآیند و چهارچوب در استان مشغول به کار هستند و ما نیز شرایطی برای این عزیزان مهیا خواهیم کرد تا در وهله اول ادارات دولتی و پس از آن سایر ادارات وابسته از تولیدات این شرکت ها که در بازدید امروز شاهد تولیدات با کیفیت آن ها بودیم استفاده کنند. همچنین در راستای توسعه این سیستم اقدامات جدی خواهیم داشت .

عباس پور گفت: این بانوی کارآفرین در مجموعه تولیدی خود از تعدادی بانوی ناشنوا تحت حمایت بهزیستی نیز استفاده کرده است که جای خرسندی است .

وی با بیان اینکه مشکلات کارآفرینان به جد پیگیری می شود، افزود: حضور بانوان کارآفرین در استان مایه امید است و انشاالله شاهد گسترش چنین مجموعه های فعال در استان باشیم.

انتهای پیام

این خبر با عنوان “مشکلات کارآفرینان به جد پیگیری می‌شود” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 5 =

دکمه بازگشت به بالا