بین المللی

اعتراض شدید خانواده نظامی اسیر اسرائیلی به کابینه رژیم صهیونیستی- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز

اعتراض شدید خانواده نظامی اسیر اسرائیلی به کابینه رژیم صهیونیستی- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تیتروز، سامحا گولدن پدر هادار گولدن نظامی صهیونیست که گفته می‌شود در نوار غزه به اسارت در آمده است، در تحصنی که در برابر نخست وزیری رژیم صهیونیستی داشت اعلام کرد کابینه فعلی اقدامات کافی برای آزادی فرزندان ما نمی‌کند.

گفتنی است گولدن بعد از آن که در شرق رفح واقع در جنوب نوار غزه در کمین گردان‌های قسام قرار گرفت، ناپدید شد، ارتش رژیم صهیونیستی براساس برنامه از پیش طراحی شده، اقدام به بمباران شدید منطقه اختفای وی کرد امری که باعث شهادت ده‌ها و زخمی‌شدن صدها فلسطینی گردید.

ارتش رژیم صهیونیستی بارها تلاش کرد با مرده اعلام کردن گولدن پرونده او را مختومه کند اما نتوانست جسد یا بقایای جسد وی را پیدا کند.

در حال حاضر حماس حاضر به اعطای هیچ اطلاعاتی در رابطه با سرنوشت این نظامی و چند نظامی دیگر ناپدید شدن نیست و تاکید دارد رژیم صهیونیستی باید در قبال اطلاعات داده شده هزینه پرداخت کند.

هم‌اکنون حدود ۷ هزار اسیر فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی قرار دارد که اکثر قریب به اتفاق آنها از حداقل حقوق انسانی هم بهره مند نبوده وصدها نفر از آنها در قالب حبس احتیاطی بدون محاکمه یا حتی تفهیم اتهام در زندان‌‌هایی بدون سقف زمانی خاص نگهداری می‌شوند.

انتهای پیام/

این مطلب با عنوان “اعتراض شدید خانواده نظامی اسیر اسرائیلی به کابینه رژیم صهیونیستی- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز” در وب سایت tn.ai انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − شش =

دکمه بازگشت به بالا