حوادث

جانباختن دو نفر در پی وقوع انفجار ساختمان در قلعه مرغی

جانباختن دو نفر در پی وقوع انفجار ساختمان در قلعه مرغی” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

جانباختن دو نفر در پی وقوع انفجار ساختمان در قلعه مرغی

سخنگوی سازمان آتش نشانی از فوت دو نفر در پی وقوع انفجار شدید در یک ساختمان در قلعه مرغی خبر داد.


جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در باره جزییات این حادثه گفت: ساعت ١٨:۴۴ دقیقه امشب یک مورد حادثه انفجار شدید در یک ساختمان در محله قلعه مرغی، خیابان زمزم، به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله پس از آن سه ایستگاه آتش نشانی به محل اعزام شدند، ادامه داد: در محل مشاهده شد که در ملک حدودا ٢٠٠ متری و دو طبقه حادثه رخ داده است. طبقه اول این ساختمان محلی برای شارژ و نگهداری سیلندر استفاده می‌شده و چندین سیلندر کوچک و بزرگ اکسیژن، استیلن و مواد اینچنینی در محل نگهداری وجود داشتند.


سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه دلیل وقوع انفجار از سوی کارشناسان در حال بررسی است، تصریح کرد: در این محل به یکباره انفجار شدیدی رخ داده و باعث تخریب همکف، بخشی از طبقه دوم شده و مغازه مجاور نیز کاملا تخریب شده است. شیشه های چندین ساختمان مقابل و کناری ملک نیز شکسته شده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اظهار کرد: برخی افراد می‌گفتند که امروز اولین روز کار این کارگاه بوده است. متاسفانه بر اثر انفجار حریق جزیی نیز ایجاد شده بود که توسط آتش نشانان اطفا شد.

وی با اشاره به انجام عملیات جست و جو و نجات گفت: متاسفانه دو نفر که زیر حجم زیادی آجر و خاک مدفون شده بودند از زیر آوار بیرون آورده شدند و مشخص شد هر دو نفر جان خود را از دست داده‌اند. یک آقا هم در طبقه بالایی حضور داشته که با کمک آتش نشانان از ساختمان خارج شد.

وی در پایان گفت: نیروها در حال ایمن سازی محل و کارشناسان در حال بررسی علت حادثه هستند.


انتهای پیام/

این نوشته با عنوان “جانباختن دو نفر در پی وقوع انفجار ساختمان در قلعه مرغی” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − یک =

دکمه بازگشت به بالا