استان ها

بازدید شهردار و نماینده شرکت آب منطقه‌ای از حوزه آبریز شهرکرد

بازدید شهردار و نماینده شرکت آب منطقه‌ای از حوزه آبریز شهرکرد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، محمدتقی جاپلقی در حاشیه این بازدید ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه عوامل شرکت آب منطقه‌ای دستورات لازم را درخصوص رفع مشکلات آبی فضای سبز صادر و اظهارداشت: مدیریت شهری با تمام توان فعالیت‌های عمرانی و خدماتی را در سطح شهر دنبال خواهد کرد چراکه مصمم است فضای بهتری را برای شهروندان ایجاد کند.

وی افزود: مهم‌ترین اولویت مدیریت شهری جلب رضایت شهروندان است و این امر مهم با تکمیل و بهره‌برداری مطلوب از طرح‌های عمرانی و اجرایی میسر خواهد شد.

شهردار شهرکرد بیان کرد: در کنار اقدامات لازم جهت تسریع در اجرای پروژه‌ها از کیفیت آن‌ها غافل نیستیم و رعایت شاخصه‌های کیفی مدنظر بسیار حائز اهمیت است و همزمان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

وی گفت: نگاه کارشناسی همراه با دقت و سرعت در رفع مشکلات شهری موجب افزایش اعتماد شهروندان می‌شود و مجموعه مدیریت شهری حرکت به سمت توسعه و اجرای بهتر و پیشرفت روزافزون در سطح شهر را سرلوحه اقدامات خود قرار داده است.

شهردار شهرکرد پساب فاضلاب را یکی از منابع پایدار برای فضای سبز شهر دانست و خاطرنشان کرد: اگرچه در سال‌های اخیر اقدامات قابل قبولی برای توسعه فضای سبز صورت گرفته اما هنوز از پساب استفاده‌ای نشده از همین رو در شرایطی که تنش آبی به حد هشدار رسیده دیگر هیچ راهی جز مدیریت و سازگاری با همین میزان آب موجود نداریم.

وی افزود: برای کاشت و توسعه گونه‌های متناسب با اقلیم شهرکرد پروژه‌های تحقیقاتی در راستای مناسب‌سازی پساب فاضلاب در حال انجام است و تلاش‌ها برای یافتن راهکارهای علمی دیگر نیز ادامه دارد.

۴۸

این مطلب با عنوان “بازدید شهردار و نماینده شرکت آب منطقه‌ای از حوزه آبریز شهرکرد” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا