اقتصادی

تعیین عوارض 53 هزار تومانی برای صادرات گوسفند در لایحه بودجه سال آینده- اخبار کشاورزی – اخبار اقتصادی تیتروز

تعیین عوارض ۵۳ هزار تومانی برای صادرات گوسفند در لایحه بودجه سال آینده- اخبار کشاورزی – اخبار اقتصادی تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تیتروز در لایحه بودجه ۱۴۰۱ عوارض صادراتی هر راس دام زنده سبک ۵۳ هزار و۷۰۰ تومان و هرکیلو دام زنده سنگین نیز ۱۶ هزار و۷۰۰ تومان تعیین شده است.

متن لایحه بودجه ۱۴۰۱ درباره صادرات دام زنده‌به شرح زیر است:

 در راستای اجرای بند (ب) ماده ۱۴ قانون افزایش بهره وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی به دولت اجازه داده می شود به ازای صادرات هر راس دام سبک به مبلغ ۵۳ هزار و۷۰۰ تومان و به ازای صادرات هر کیلوگرم وزن دام زنده سنگین مبلغ ۱۶هزار و ۷۰۰ تومان از صادرکنندگان دام دریافت و به ردیف درآمدی ۱۴۰۲۱۲ جدول شماره ۵ این قانون نزد خزانه داری کل کشـور واریز کند.

معادل وجوه واریزی تا سـقف ۱۴۰میلیارد تومان را از محل ردیف مشخص شده در جدول شــماره (۹) این قانون در اختیار وزارت جهاد کشــاورزی برای بهبود ژنتیکی نژادهای بومی، افزایش تولید شیر و گوشت و کاهش فشار بر مراتع قرار می گیرد.

انتهای پیام/

این خبر با عنوان “تعیین عوارض ۵۳ هزار تومانی برای صادرات گوسفند در لایحه بودجه سال آینده- اخبار کشاورزی – اخبار اقتصادی تیتروز” در وب سایت tn.ai انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

دکمه بازگشت به بالا