استان ها

برگزاری مسابقات انتخابی جودو خراسان شمالی برای اعزام به المپیاد استعدادهای برتر

برگزاری مسابقات انتخابی جودو خراسان شمالی برای اعزام به المپیاد استعدادهای برتر” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/خراسان شمالی دبیر هیئت جودو خراسان شمالی از برگزاری مسابقات انتخابی جودو آموزشگاه‌های مرکز استان با همکاری انجمن جودو، آموزشگاه‌ها و هیئت جودو خبر داد.

یونس ولی زاده در گفت و گو با تیتروز درباره مسابقات کشوری این رشته ورزشی اظهار کرد: مسابقات انتخابی المپیاد استعدادهای برتر کشور اواخر بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

ولی زاده گفت: نفرات برگزیده در مسابقات استان در اردوی دو هفته‌ای برای آمادگی مسابقات انتخابی المپیاد استعدادهای برتر کشور حضور پیدا می‌کنند.

وی همچنین اعلام کرد: مسابقات شهرستان بجنورد با حضور ۶۵ نفر از ۲۱ آموزشگاه در روز پنج شنبه ۱۸ آذر ماه سال جاری در محل خانه جودو برگزار شد.

ولی زاده ادامه داد: در مسابقات شهرستان ۱۲ نفر مقام انفرادی را کسب کردند و در نتایج تیمی «آموزشگاه ایمان محمد علی پهلوان» در جایگاه اول، «آموزشگاه ابوریحان یک» در جایگاه دوم و «آموزشگاه شهید ایمانی بوربور» در جایگاه سوم قرار گرفت.

وی افزود: نفرات برتر هر وزن به مسابقات استانی آموزشگاه‌ها که ۱۴ بهمن امسال برگزارمی شوند، اعزام خواهند شد.

انتهای پیام 

این خبر با عنوان “برگزاری مسابقات انتخابی جودو خراسان شمالی برای اعزام به المپیاد استعدادهای برتر” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + پنج =

دکمه بازگشت به بالا