اقتصادی

عوارض سازمان منطقه آزاد قشم برای تردد متولدین قشم از اسکله لافت و پهل حذف شد

عوارض سازمان منطقه آزاد قشم برای تردد متولدین قشم از اسکله لافت و پهل حذف شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش برنا از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، موضوع معافیت متولدین قشم از عوارض تردد خودرویی برای سال ها یکی از مطالبات ساکنان جزیره بود که سرانجام روز جاری با پیگیری های انجام شده و طی تشریفات قانونی توسط سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم، به نتیجه رسید و متولدین قشم دیگر نیازی به پرداخت عوارض سازمان منطقه آزاد قشم در این مسیر ندارند.

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم بیان کرد: پیرو تاکید دکتر سعید محمد، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، از روز ۲۱ آذرماه، هزینه عوارض سازمان منطقه آزاد قشم برای تردد مواصلاتی و یکبار مصرف از متولدین قشم اخذ نمی شود.

دکتر افشار فتح الهی تصریح کرد: از این پس متولدین قشم می توانند بدون پرداخت عوارض سازمان منطقه آزاد قشم، در مسیر لافت و پهل به عبور و مرور بپردازند.

پیش از این و با دستور سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم و به منظور ساماندهی تردد در اسکله های لافت و پهل و پیشگیری از اتلاف وقت مردم به سبب توقف در چندین گیت پرداخت عوارض، عوارض تردد از اسکله های لافت و پهل به صورت تجمیعی و در اسکله پهل دریافت می شد.

انتهای پیام/ 

این مقاله با عنوان “عوارض سازمان منطقه آزاد قشم برای تردد متولدین قشم از اسکله لافت و پهل حذف شد” در وب سایت www.borna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.borna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا