بانوان

سهل‌انگاری‌های گریبان‌گیر در بسکتبال زنان!

سهل‌انگاری‌های گریبان‌گیر در بسکتبال زنان!” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

سرمربی تیم بسکتبال زنان گروه بهمن می‌گوید حضور تیم‌هایی در لیگ برتر که کار خود را از لیگ دو شروع نکرده‌اند، باعث شده تا مسابقات با اختلاف امتیاز زیاد به پایان برسد و این معضلی برای لیگ است.

به گزارش تیتروز، لیگ برتر زنان در گروه‌های اول و دوم در حال پیگیری است. تیم گروه بهمن به عنوان مدافع عنوان قهرمانی در گروه اول با ۶ پیروزی، دو شکست و ۱۴ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفته و برای تکرار قهرمانی رقابت سختی با شیمیدر قم دارد.

نازی طائرپور در گفت‌وگو با تیتروز به مرحله مقدماتی لیگ اشاره و بیان کرد: مسابقات تا الان خوب بوده است. البته سطح تیم‌ها با هم فرق دارد و برخی تیم‌ها جوان هستند. به نظرم تیم‌ها باید از دسته دوم شروع کنند و بعد به لیگ یک و لیگ برتر وارد شوند. وقتی مستقیم به لیگ برتر می‌آیند، اختلاف امتیاز تیم‌ها زیاد می‌شود. در صورتی که تیم‌های لیگ برتری باید هم سطح باشند و بازیکنان ملی هم پخش شده باشند. این معضل لیگ است. امتیاز لیگ اینگونه بی‌ارزش می‌شود. یک تیم می‌تواند یک سال ورودی را پرداخت و شرکت کند و سال دیگر انصراف بدهد. اینگونه بازیکنان و مربیان هم دچار مشکل می‌شوند. از طرفی باید سازمان لیگ داشته باشیم تا چنین اتفاقاتی نیفتد.

او افزود: امسال متاسفانه یکسری از بازیکنان بیرون لیگ مانده‌اند. برخی تیم‌ها هم به دلیل نداشتن اسپانسر نتوانسته‌اند بازیکن زیادی جذب کنند. هرچند به نظر می‌رسید با پخش اینترنتی حامیان مالی جذب شوند اما اسپانسرهایی مثل مهرام هم کنار رفتند.

طائرپور در مورد شکست مقابل شیمیدر قم در دو دیدار رفت و برگشت لیگ بیان کرد: ابتدای فصل چند مصدوم داشتیم اما این بار بهتر بودیم. هرچند باختیم اما بازیکنان بهتر بازی کردند. شیمیدر یک بازیکن خارجی هم جذب کرده و ما هم هریس را آوردیم. این بازیکن سال گذشته در نارسینا بود. تا جایی که نیاز نداشته باشیم از او استفاده نمی‌کنیم که تاپلی‌آف با بازیکنان تمرین کند.

او در پاسخ به این سوال که بازیکن خارجی دیگری را هم جذب می‌کنید، بیان کرد: شنیده‌ام شیمیدر به دنبال جذب یک بازیکن خارجی دیگر است و باید ببینیم این اتفاق می‌افتد یا نه.

طائرپور معتقد است هرچند شیمیدر تیم قدرتمندی است اما گروه بهمن کار سختی برای قهرمانی ندارد و ادامه داد: کار ما سخت نیست. در بازی این هفته هم دو کوارتر را برنده شدیم اما بازیکنان‌مان خسته شدند. از طرفی شیمیدر هفت ملی‌پوش دارد و بقیه بازیکنانشان هم خوب هستند اما من بازیکنانم را کمتر از ملی‌پوشان نمی‌بینم.

انتهای پیام

این نوشته با عنوان “سهل‌انگاری‌های گریبان‌گیر در بسکتبال زنان!” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا