استان ها

آغاز اجرای طرح نظارتی ویژه شب یلدا در البرز

آغاز اجرای طرح نظارتی ویژه شب یلدا در البرز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «حجت الله هراتی» ضمن اعلام این خبر افزود: این طرح تا اول دی ماه سال جاری با اولویت نظارت بر واحدهای عرضه کننده آجیل و خشکبار، شیرینی، میوه و سایر اقلام پر مصرف اجرایی شده است.

وی اضافه کرد که با توجه به فرا رسیدن آیین سنتی شب یلدا و افزایش درخواست برای برخی از اقلام مصرفی با هدف جلوگیری از سوءاستفاده های افراد فرصت طلب طرح نظارتی ویژه انجام می شود.

هراتی خاطرنشان کرد : این طرح با مشارکت شعب سیار تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و سازمان‌های جهاد کشاورزی و سازمان صنعت، معدن و تجارت به صورت تمام وقت همراه با بازرسان اتحادیه های مربوطه بر نحوه ارایه خدمات ، قیمت گذاری کالاها و کیفیت کالاها به صورت تخصصی نظارت می کنند. 

وی یادآور شد: مردم درصورت مشاهده هرگونه تخلف می توانند گزارش های خود را از طریق سامانه ۱۳۵.ir برای رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی این استان ارائه دهند. 

استان البرز حدود ۱۲۰ هزار واحد صنفی دارد.

۴۸

این خبر با عنوان “آغاز اجرای طرح نظارتی ویژه شب یلدا در البرز” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا