فرهنگ و هنر

جلسه هم اندیشی سینماگران با ناجی هنر

جلسه هم اندیشی سینماگران با ناجی هنر” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش شفاف،  طبق گزارش رسیده، در این مراسم سینماگران درگفتگویی صمیمانه با سردارحاجیان خواستار تسهیل موانع و همکاری سازنده برای تولید  فیلم های مرتبط با موضوعات پلیسی شدند که در این زمینه تصمیمات سازنده و موثری اتخاذ و قرار بر برگزاری این جلسه به صورت فصلی شد.

سید غلامرضا موسوی، مجتبی متولی، سید ضیا هاشمی، محمد احمدی، محمد مهدی عسگر پور، دانش اقباشاوی، محمد حسین فرح بخش، مسعود اطیابی، سید جمال ساداتیان، ازیتا موگویی، مهدی فرجی، سعید ابوطالب، امیر حسین شریفی، ابراهیم اصغری، جهانگیر کوثری، روح اله برادری، مهرداد فرید، سید امیر پروین حسینی، کامران ملکی، سعید الهی، سعید خانی در این جلسه سخنرانی کردند.

برخی از دیگر سینما گرانی که در این مراسم حضور داشتند عبارتند از: کامران حجازی، سید ضیا هاشمی، محمد یمینی، محمود دینی، ، سامان سالور، مهدی صباغ زاده، مرتضی شایسته، ابراهیم اصغری، سلیمان علی محمد، حبیب اسماعیلی، علیرضا سبط احمدی، سید احمد میر علایی، علی قائم مقامی، حسن مصطفوی، مهدی بدرلو، مهرداد فرید، جلیل شعبانی، یوسف محمد زاده، روح اله برادری، محمد احمدی.

این خبر با عنوان “جلسه هم اندیشی سینماگران با ناجی هنر” در وب سایت www.shafaf.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.shafaf.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا