ورزشی

روند خوب مس رفسنجان در لیگ برتر بسکتبال

روند خوب مس رفسنجان در لیگ برتر بسکتبال” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش شفاف، در ادامه رقابت‌های هفته نهم لیگ برتر بسکتبال مردان ایران، عصر امروز(شنبه) ۲۰ آذر ۱۴۰۰، دو تیم صنایع هرمزگان و مس رفسنجان از گروه ب مسابقات مقابل هم قرار گرفتند که در پایان، رفسنجانی‌ها به یک پیروزی قاطع دست یافتند.

در این دیدار که به میزبانی سالن بسکتبال آزادی برگزار شد، کوارترهای اول و چهارم با نتایج ۱۱-۲۹ و ۱۸-۲۵ به سود مس پایان یافت تا با برتری ۱۸-۱۱ و ۲۰-۲۱ صنایع در کوارترهای دوم و سوم، بازی با پیروزی ۶۸ – ۸۵ مس رفسنجان به پایان برسد.

«آلانی ژیرو مور لی» گارد تیم مس رفسنجان با کسب ۲۰ امتیاز، ۷ ریباند، ۷ پاس گل و تأثیرگذاری ۲۴ بهترین بازیکن این دیدار شد. 

هم‌چنین مجید رحیمیان نیز با کسب ۱۹ امتیاز، ۶ ریباند و ۴ پاس گل، تأثیرگذاری ۲۱ را در ترکیب مس به ثبت رساند تا نقش پررنگی در این پیروزی تیمش داشته باشد.

محمد یزدانپناه، فوروارد تیم صنایع هرمزگان نیز در این دیدار عملکرد درخشانی داشت ولی نتوانست مانع شکست هم تیمی‌هایش شود. او در این بازی با کسب ۱۸ امتیاز و ۸ ریباند، تأثیرگذاری ۲۱ را به ثبت رساند تا ستاره تیمش در این دیدار شود.

مس رفسنجان در هفته هشتم مسابقات نیز در یک بازی سخت، با نتیجه ۸۴ – ۸۳ آویژه صنعت مشهد را شکست داده بود.

این نوشته با عنوان “روند خوب مس رفسنجان در لیگ برتر بسکتبال” در وب سایت www.shafaf.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.shafaf.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا