حوادث

با جدیت طرح مقابله با سرقت را در پایتخت دنبال می‌کنیم

با جدیت طرح مقابله با سرقت را در پایتخت دنبال می‌کنیم” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

با جدیت طرح مقابله با سرقت را در پایتخت دنبال می‌کنیم

رئیس پلیس پایتخت در کمیسیون مقابله با سرقت که با حضور استاندار و فرمانداران و مسئولان قضایی پایتخت برگزار شد، با اشاره به اجرای طرح های مختلف مقابله با سرقت، گفت: با جدیت طرح مقابله با سرقت را در پایتخت دنبال می‌کنیم.


به گزارش ایلنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه کمیسیون مقابله با سرقت، با اشاره به اینکه براساس مصوبه شورای امنیت کشور مقرراست کمیسیون مقابله با سرقت هر فصل یک بار به ریاست استاندار محترم ومسئولان مرتبط با این موضوع برگزار شود ، بیان داشت: هر چند سرقت در تهران بزرگ نسبت به کل کشور وضعیت قابل قبول تری را دارد و ما از ابتدای سال تا کنون سرجمع حدود ۲ درصد افزایش وقوع و ۲ درصد افزایش کشف داشته ایم و ضمن اینکه در وقوع جز آخرین استان ها هستیم در حقیقت در حوزه کشف جز استان های برتر هستیم ، اما این ما را قانع نمی کند


وی افزود: ما از استاندار محترم درخواست کردیم به همراه جمع زیادی از مدیران استانی که نقش دارند در بحث مقابله با سرقت در این جلسه حضور پیدا کنند که این جلسه بسیار خوب برگزار شد و تصمیمات زیادی که بخشی بر عهده نیروی انتظامی و بخشی به عهده سایر دستگاه ها است در بحث مقابله و مبارزه با سرقت اتخاذ شد.


رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه امیدواریم این جلسه باعث شود وضعیت قابل قبولی را در بحث مقابله با سرقت در استان داشته باشیم، عنوان داشت: در این جلسه دستگاه قضایی پذیرفت همکاری های خوبی در بحث تشدید مجازات سارقان و مجرمان داشته باشند شهرداری تهران پذیرفت  کمک های خوبی داشته باشند


وی با اشاره به اینکه مقرر شد نگاه و سرعت خاصی در بحث احداث کلانتری های جدید داشته باشیم که در بحث ارتقا امنیت تاثیر بسزایی خواهد داشت،افزود:جمع بندی و پیشنهاد ما بر این بود دستگاه های مختلف کمک بیشتری بکنند در بحث ارتقا امنیت همراهی بیشتری کنند و پلیس با همه قدرت آمادگی کامل را دارد که برخورد قاطعانه ای با مجرمان داشته باشد و با جدیت طرح های مختلف رعد، کاشف، ظفر، ساعقه انجام دهد و کنترل مراکزی که اموال سرقتی را به فروش می رسانند بطور ویژه در دستور قرار دهد.


فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: بحث مقابله با سرقت گوشی همراه با تشکیل قرارگاهی در پلیس آگاهی تهران بزرگ هم به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت.


سردارحیمی با تاکید بر موضوع پیشگیری و لزوم همراهی و هم افزایی سایر دستگاه ها بیان داشت: اساسی ترین موضوع در این جلسه بحث پیشگیری و ادای سهم سایر دستگاه ها بود و سایر دستگاهها به کمک و یاری نیروی انتظامی بیایند.


انتهای پیام/

این محتوا با عنوان “با جدیت طرح مقابله با سرقت را در پایتخت دنبال می‌کنیم” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 1 =

دکمه بازگشت به بالا