استان ها

نصب ۲۵۰ هزار کنتور برق هوشمند در سیستان و بلوچستان

نصب ۲۵۰ هزار کنتور برق هوشمند در سیستان و بلوچستان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری برنا از سیستان و بلوچستان، بهمن محجوبی اظهار داشت: متعادل سازی مصرف، فراهم شدن بستر اصلاح الگوی مصرف، رصد دقیق میزان مصرف برق مشترکان از جمله مزیت های نصب کنتورهای هوشمند است.

وی در ادامه به برنامه نصب کنتور تک فاز و سه فاز تا پایان سال آینده در حوزه مشترکین پر مصرف این استان خبر داد و گفت: طی این برنامه ۳۰ هزار کنتور، برای مشترکین پرمصرف سیستان و بلوچستان نصب خواهد شد.

معاون فروش و خدمات مشترکین توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان در حوزه نصب کنتورهای تابلویی فهام اظهار داشت: همچنین، بیش از ۸۰ هزار کنتور فهام طی اقدامی عملیاتی در این استان نصب خواهد شد.

محجوبی تصریح کرد: کنتورهای فهام به ‌صورت آنلاین کار قرائت و ارسال پیامک قبوض مشترکان را انجام می دهد و ارتقای بهره ‌وری و کاهش تلفات انرژی از مهم‌ترین قابلیت‌های این کنتور است.

وی ادامه داد: تأمین چهار هزار و ۵۰۶ تابلو برای مدیریت مصرف مشترکین چاه های کشاورزی و دیماند صنعتی و تهیه و نصب برچسب QR برای تمامی مشترکین برق از دیگر اقدامات دنبال کننده این امور است.

محجوبی بیان کرد: اعتبار در نظر گرفته شده برای انجام این پروژه ها بالغ بر۱۰۰ میلیارد تومان است.

معاون فروش و خدمات مشترکین توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان همچنین از تعویض پنج هزار و ۶۲۹ کنتور تک فاز و ۴۱۶ کنتور سه فاز معیوب در نیمه اول سال جاری خبر داد و گفت: میزان انرژی برگشتی از این میزان تعویض بیش از ۶۲۸ میلیون کیلو وات ساعت است.

انتهای پیام

 

این نوشته با عنوان “نصب ۲۵۰ هزار کنتور برق هوشمند در سیستان و بلوچستان” در وب سایت www.borna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.borna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا