اجتماعی

ایجاد ۱۵۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان در هشت ماهه سال جاری

ایجاد ۱۵۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان در هشت ماهه سال جاری” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

ایجاد ۱۵۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان در هشت ماهه سال جاری

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد از راه‌اندازی۱۵۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان در هشت ماهه سال جاری خبر داد.


به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مرتضی فیروزآبادی در اختتامیه رویداد کارآفرینی «ایده بازار» مددجویان کمیته امداد استان زنجان با تاکید بر ضرورت مهارت‌آموزی جوانان برای ورود به بازار کار گفت: ایده‌های خلاقانه کسب و کار باید در جهت رفع فقر و محرومیت از خانواده‌های نیازمند موثر بوده و یاری‌رسان باشند.

 

وی با بیان اینکه فرهنگ کار و تلاش در جامعه باید نهادینه شود، افزود: در کمیته امداد به طرح‌های نوآورانه، خلاق و دانش‌بنیان اهمیت ویژه‌ای داده می‌شود و در همین راستا مقدمات راه‌اندازی مرکز نوآوری انجام شده و به افراد با هدف ایجاد کسب وکار و توانمندسازی خدمات ارائه می‌شود.

 

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد با اشاره به اینکه در هشت ماهه سال جاری ۱۵۰ هزار فرصت شغلی در راستای توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات برای مددجویان ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: بخش مهمی از اشتغال ایجاد شده از طریق وام‌های خوداشتغالی انجام شده است.

 

فیروزآبادی خواستار افزایش تسهیلات اشتغال برای مددجویان در بودجه ۱۴۰۱ شد و اظهار کرد: سقف تسهیلات پرداختی کمیته امداد برای راه‌اندازی طرح‌های اشتغال مددجویان ۱۰۰ میلیون تومان است که با توجه به شرایط اقتصادی، باید افزایش یابد.


انتهای پیام/

این مطلب با عنوان “ایجاد ۱۵۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان در هشت ماهه سال جاری” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + هشت =

دکمه بازگشت به بالا