فرهنگ و هنر

بازتولید بازی «ذره‌بین»

بازتولید بازی «ذره‌بین»” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش شفاف و به نقل از اداره کل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل کانون، سرگرمی «ذره‌بین» با همکاری شرکت «بازی‌تا» با توجه به اعلام همکاری کانون و حمایت از تولیدکنندگان اسباب‌بازی برای تولید مشترک، در زمستان امسال به تعداد پنج‌هزار عدد تولید و عرضه خواهد شد.

مدیرکل سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای کانون پرورش فکری در این‌باره گفت: این سرگرمی که برای گروه سنی سه سال به بالا تولید شده، باعث تقویت حافظه کوتاه‌مدت و افزایش اعتمادبه‌نفس کودکان و نوجوانان می‌شود.

محسن حموله افزود: سرگرمی «ذره‌بین» در گروه بازی‌های آموزشی و کمک‌آموزشی قرار دارد و از جمله بازی‌های فلش کارت است که افراد در گروه‌های دو تا چهارنفره می‌توانند آن را بازی کنند.

او ادامه داد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، با توجه به برگزاری رویداد ملی ایده‌آزاد اسباب‌بازی و شناسایی جوانان و علاقه‌مندان به حوزه طراحی اسباب‌بازی ضمن آموزش‌های لازم به بیش از هزار نفر شرکت‌کننده، در حال حاضر بیش از ۱۸۰ نمونه از طرح‌های اسباب‌بازی در گروه‌های مختلف همچون «فکری، کمک درمانی، فرهنگی و هنری، آموزشی و کمک آموزشی و رایانه‌ای و الکترونیکی» را آماده تولید انبوه کرده‌است.

حموله در پایان گفت: این امکان برای تمامی تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران حوزه اسباب‌بازی ایرانی فراهم است که با حمایت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و یا به طور مستقل از این طرح‌ها استفاده کنند.

سرگرمی «ذره‌بین» با قیمت ۱۲۰هزار تومان در فروشگاه‌های کانون پرورش فکری و فروشگاه‌های محصولات فرهنگی‌هنری در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد و تاکنون بیش از ۱۵هزار و ۵۰۰ عدد از بازی آموزشی و کمک‌آموزشی «ذره‌بین» تولید شده‌است.

این خبر با عنوان “بازتولید بازی «ذره‌بین»” در وب سایت www.shafaf.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.shafaf.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + 1 =

دکمه بازگشت به بالا