بین المللی

حزب‌الله لبنان: مقاومت باید مورد احترام باشد نه اینکه مورد توطئه‌چینی قرار بگیرد

حزب‌الله لبنان: مقاومت باید مورد احترام باشد نه اینکه مورد توطئه‌چینی قرار بگیرد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

رئیس شورای سیاسی حزب‌الله لبنان اعلام کرد، باید به مقاومت احترام گذاشت نه اینکه علیه آن توطئه‌چینی کرد.

به گزارش  تیتروز، به نقل از سایت النشره، ابراهیم امین السید، رئیس شورای سیاسی حزب‌الله لبنان در جریان مراسمی در شهرک “کفرفیلا” خاطرنشان کرد: زمانی که ما بی‌احترامی ببینیم این در وهله اول به معنای سقوط آنها و دوم زوال و نابودی آنهاست زیرا آنها کاری می‌کنند که بدون اینکه ما دست به جنگ بزنیم خودشان را از بین ببرند.

وی در ادامه افزود: رژیم اشغالگر امروز در مشکلاتی با جهان به سر می‌برد که خودشان از داخل رو به زوال و نابودی خواهند بود.

رئیس شورای سیاسی حزب الله لبنان اعلام کرد، آنچه مقاومت در لبنان در سطوح پیروزی‌ها و دستاوردها و در زمینه عزت و کرامت و افتخار برای لبنانی‌ها، اعراب، مسلمانان و تمامی بشریت ارائه داده است، دست کم نیاز به احترام گذاشتن دارد نه توطئه‌چینی علیه آن.

انتهای پیام

این نوشته با عنوان “حزب‌الله لبنان: مقاومت باید مورد احترام باشد نه اینکه مورد توطئه‌چینی قرار بگیرد” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هفده =

دکمه بازگشت به بالا