ورزشی

قرعه کشی لیگ قهرمانان تکرار می شود!

قرعه کشی لیگ قهرمانان تکرار می شود!” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

در اوایل قرعه کسی لیگ قهرمانان بود که ابتدا عنوان شد ویارئال به مصاف منچستریونایتد می رود، اما در ادامه مسئولان برگزاری مراسم متوجه شدند این دو تیم همگروه بودند و امکان تقابل آنها وجود ندارد. پس در ادامه قرعه کشی ویارئال دوباره انجام شده و این بار منچسترسیتی رقیب این تیم اسپانیایی شد.

نشریه ایدپندنت مدعی شد اشتباهی در قرعه کشی رخ داده و هنگامی که قرعه یونایتد و ویارئال درآمد (به علت همگروهی دو تیم این قرعه ممکن نبود)، پس در ادامه منچسترسیتی به جای یونایتد در مقابل ویارئال قرار گرفت. در ادامه و با بیرون آمدن نام اتلتیکومادرید، علاوه بر نام لیورپول (هم‌ گروه این تیم) نام منچستریونایتد نیز از قرعه‌ کشی خارج شد.

به نظر می رسد مسئول قرعه کشی تصور کرده قرعه یونایتد قبلا تعیین شده و به همین علت نام این تیم را از قرعه های احتمالی اتلتیکو حذف کرده است. البته برخی نشریات مدعی شدند یوفا چنین قصدی نداشته و مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان با همین قرعه فعلی در ماه فوریه برگزار خواهد شد.

قرعه کشی لیگ قهرمانان تکرار می شود!

باشگاه اتلتیکومادرید رسما اعلام کرد که با یوفا بر سر یافتن راه حلی بدلیل اشتباه رخ داده در قرعه کشی لیگ قهرمانان در تماس است. در نهایت یوفا اعلام کرد قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا ۱۷:۳۰ دوباره تکرار خواهد شد. 

۲۵۸ ۲۵۱

این مطلب با عنوان “قرعه کشی لیگ قهرمانان تکرار می شود!” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 11 =

دکمه بازگشت به بالا