بین المللی

واکنش رسانه معاند فارسی‌زبان به رسوایی دستکاری اظهارات اولیانوف- اخبار دیپلماسی ایران – اخبار بین الملل تیتروز

واکنش رسانه معاند فارسی‌زبان به رسوایی دستکاری اظهارات اولیانوف- اخبار دیپلماسی ایران – اخبار بین الملل تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تیتروز، شبکه معاند «ایران اینترنشنال» به جای خبرنگاری که صبحت های میخائیل اولیانوف نماینده روسیه نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین را تحریف کرده بود، یکی دیگر از خبرنگارانش را برای پوشش مذاکرت وین به محل مذاکرات اعزام کرد.

خبرنگار ایران اینترنشنال که در روزهای اخیر نیز گزارش ها و اخبار غیرواقعی و ضد و نقیضی را درباره روند مذاکرات وین منتشر کرده بود، بعد از اقدام غیرحرفه ای و خطای آشکار شب گذشته مبنی بر تحریف سخنان یکی از دیپلمات های ارشد حاضر در مذاکرات جاری در وین، چاره‌ای جز تعویض خبرنگار برای این رسانه معاند نگذاشت و در نهایت جای خود را به یکی دیگر از خبرنگاران این شبکه داد.

 آخرین شاهکار این خبرنگار خاطی، تحریف اظهارات میخائیل اولیانوف درباره موضع ایران در مذاکرات بود که با انتقاد شدید این دیپلمات روس مواجه شد.

اولیانوف پس از مشاهده تحریف اظهاراتش توسط این خبرنگار معاند، در پیامی توئیتری اظهار داشت: «بساری از دیپلمات‌ها برای رعایت جانب احتیاط دوست ندارند مصاحبه کنند. احتمالاً آنها کار درستی می‌کنند.»

وی ادامه داد: «امشب من عجله داشتم اما به درخواست روزنامه‌نگاران، نظراتی را ارائه کردم. اما نظراتم بد تعبیر شد. این را بدانید که من موضع ایران [در مذاکرات وین] را مثبت ارزیابی کردم، نه منفی.»

انتهای پیام/.

این نوشته با عنوان “واکنش رسانه معاند فارسی‌زبان به رسوایی دستکاری اظهارات اولیانوف- اخبار دیپلماسی ایران – اخبار بین الملل تیتروز” در وب سایت tn.ai منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − 6 =

دکمه بازگشت به بالا