عمومی

شادگان ظرفیت‌های بسیاری برای سرمایه گذاری دارد – تیتروز | خبر جدید

شادگان ظرفیت‌های بسیاری برای سرمایه گذاری دارد – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع عمومی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار مهر، امید صبری پور ظهر امروز دوشنبه در جلسه جذب سرمایه گذاری شهرستان شادگان اظهار کرد: جذب و حمایت از سرمایه گذاران برای رونق اقتصادی در این شهرستان ضروری است.

وی با تأکید بر ضرورت حمایت از بخش خصوصی و فعالان اقتصادی، افزود: باید از سرمایه گذاران پشتیبانی کرد و با کارهای مناسب مبتنی بر قانون بستر فعالیت فعالان اقتصادی و بخش خصوصی در شادگان فراهم شود.

سرپرست فرمانداری شادگان ادامه داد: خدمات مختلف و همچنین حمایت و پشتیبانی لازم از شرکت‌هایی که قصد سرمایه گذاری در شهرستان شادگان دارند، انجام می‌شود.

صبری پور بابیان اینکه مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان شادگان باید برای ایجاد اشتغال در شهرستان وقت بگذارند، گفت: باید از سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال برای جوانان دفاع کرد.

این خبر با عنوان “شادگان ظرفیت‌های بسیاری برای سرمایه گذاری دارد – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا