اجتماعی

بررسی پیشنهاد «سفر بدون کووید» در کمیته امنیتی اجتماعی ستاد کرونا

بررسی پیشنهاد «سفر بدون کووید» در کمیته امنیتی اجتماعی ستاد کرونا” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

بررسی پیشنهاد «سفر بدون کووید» در کمیته امنیتی اجتماعی ستاد کرونا

هشتاد و ششمین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا امروز در وزارت کشور برگزار شد.


به گزارش ایلنا و بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، هشتاد و ششمین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا با حضور حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و رئیس کمیته و نمایندگان دستگاههای ذی ربط در محل وزارت کشور برگزار شد.


در این نشست گزارش پیشرفت اقدامات دستگاه‌های متولی اجرای طرح مدیریت هوشمند بیماری کرونا در بستر سامانه امید ارائه شد و نقطه نظرات اعضای حاضر در جلسه اخذ گردید.


همچنین پیشنهاد کشور روسیه در خصوص سفر بدون کووید نیز از دیگر موضوعات مطرح در جلسه بود که با توجه به راه‌اندازی سامانه امید و وجود بستر این امر ضمن موافقت با کلیات پیشنهاد، مقرر شد مباحث فنی بررسی و نتیجه به وزارت امور خارجه منعکس گردد.


انتهای پیام/

این نوشته با عنوان “بررسی پیشنهاد «سفر بدون کووید» در کمیته امنیتی اجتماعی ستاد کرونا” در وب سایت www.ilna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا