اقتصادی

آشنایی دانشجویان با «سرقت ادبی در پژوهش‌های علمی»

آشنایی دانشجویان با «سرقت ادبی در پژوهش‌های علمی»” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

سمیه فتوحی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در اسلامشهر اعلام کرد که وبینار دوساعته «سرقت ادبی در پژوهش‌های علمی (گروه کامپیوتر)» با حضور ۴۰ نفر از اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر و جمعی از استادان و دانشجویان در این دانشگاه برگزار شد.


بیشتر بخوانید:

برگزاری ۲ وبینار تخصصی در دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر


وی، هدف از برگزاری وبینار «سرقت ادبی در پژوهش‌های علمی (گروه کامپیوتر)» را آشنایی شرکت‌کنندگان با ارجاع صحیح به ادبیات علمی و جلوگیری از سرقت ادبی در نگارش پایان‌نامه‌ها و مقالات علمی دانست.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر افزود: پژمان حسینیون عضو هیئت علمی گروه کامپیوتر این دانشگاه و مدرس کارگاه شرکت‌کنندگان را با سرفصل‌های اساسی این دوره آموزشی مانند انواع سرقت ادبی و … آشنا کرد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/

این محتوا با عنوان “آشنایی دانشجویان با «سرقت ادبی در پژوهش‌های علمی»” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − شش =

دکمه بازگشت به بالا