ورزشی

هدیه خانواده شهید سلیمانی به نمایندگان کاراته ایران در قهرمانی آسیا

هدیه خانواده شهید سلیمانی به نمایندگان کاراته ایران در قهرمانی آسیا” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش شفاف، مراسم بدرقه تیم‌های ملی کاراته (کاروان عزم و ایمان) به مسابقات قهرمانی آسیا – ۲۰۲۱ قزاقستان با حضور اعضای تیم‌های ملی کاراته، صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک، احمد راستیه نماینده مجلس شورای اسلامی، احمدی سرپرست حوزه وزارتی و جمعی دیگر از مسئولان ورزش در سالن استاد فارسی برگزار شد. 

در این مراسم تابلوی اهدایی خانواده شهید حاج قاسم سلیمانی به جامعه کاراته و علیرضا احسانی پیشکسوت ارزنده این رشته ورزشی اهدا شد.

همچنین فدراسیون کاراته یک‌دست لباس کاراته را که به امضای تمام اعضای تیم‌های ملی رسیده بود، به خانواده شهید سلیمانی اهدا کرد. 

در مراسم بدرقه کاروان “عزم و ایمان”، فرزند  سردار شهید قاسم سلیمانی در جمع کاراته‌کاها حاضر شد و برای آنها در مسابقات پیش رو آرزوی موفقیت کرد.

این نوشته با عنوان “هدیه خانواده شهید سلیمانی به نمایندگان کاراته ایران در قهرمانی آسیا” در وب سایت www.shafaf.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.shafaf.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا