سلامت

فوت اولین بیمار مبتلا به سویه اُمیکرون در انگلیس

فوت اولین بیمار مبتلا به سویه اُمیکرون در انگلیس” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع علمی و سلامت منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

نخست وزیر انگلیس از فوت اولین بیمار مبتلا به سویه اُمیکرون کروناویروس خبر داد.

به گزارش تیتروز، “بوریس جانسون” نخست وزیر انگلیس امروز (دوشنبه) گفت: دستکم یک بیمار آلوده به سویه اُمیکرون در کشور جان خود را از دست داد.

وی به خبرنگاران گفت: متاسفانه تایید شده که دستکم یک بیمار آلوده به سویه جدید کروناویروس فوت کرده است. بنابراین فکر می‌کنم این ایده که اُمیکرون نسخه خفیف‌تری از ویروس است را کنار بگذاریم و فقط سرعت شتاب آن در میان جمعیت را تشخیص دهیم.

به گزارش تیتروز به نقل از خبرگزاری رویترز، از زمان ۲۷ نوامبر که اولین موارد ابتلا به اُمیکرون در انگلیس شناسایی شد، جانسون محدودیت‌هایی را اعمال کرد و از مردم خواست برای جلوگیری از تحت فشار قرار گرفتن نظام سلامت به تزریق دُز یادآور اقدام کنند.

انتهای پیام

این مقاله با عنوان “فوت اولین بیمار مبتلا به سویه اُمیکرون در انگلیس” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + 8 =

دکمه بازگشت به بالا