استان ها

انتصاب سرپرست جدید ورزش و جوانان سلسله

انتصاب سرپرست جدید ورزش و جوانان سلسله” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان؛ روزدوشنبه ۲۳ آذرماه مراسم معارفه سرپرست جدید ورزش و جوانان سلسله با  حضور  سیروس حسنوند معاون توسعه و منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان استان و روح اله زمانیان معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان و جمعی از روسای هیاتهای ورزشی؛ در دفتر معاونت سیاسی فرمانداری سلسله برگزار شد.

در این روز طی ابلاغی از طرف حشمت الله امان الهی مدیرکل ورزش و جوانان استان،مهرداد نظریان به عنوان سرپرست جدید ورزش و جوانان شهرستان سلسله منصوب و مشغول بکار شد.

نظریان از کارشناسان  اداره کل ورزش وجوانان  استان ودارای مدرک کارشناسی ارشد تربیت بدنی است که   مدیریت ورزش و جوانان در شهرستان های دلفان و سلسله رانیز درکارنامه خوددارد.

گفتنی است؛ قبل از وی صفدر علیپور به عنوان سرپرست ورزش و جوانان سلسله مشغول بکار بود.

انتهای پیام

 

این محتوا با عنوان “انتصاب سرپرست جدید ورزش و جوانان سلسله” در وب سایت www.borna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.borna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − یک =

دکمه بازگشت به بالا