حوادث

آخرین وضعیت مصدومان اتوبوس دهدشت _تهران

آخرین وضعیت مصدومان اتوبوس دهدشت _تهران” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/کهگیلویه و بویراحمد رئیس اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمد آخرین وضعیت مصدومان اتوبوس دهدشت _تهران را تشریح کرد.

جهانبخش وحدت نژاد در این خصوص گفت: از مجموع ۱۳ نفر سرنشین اتوبوس که در کاشان بستری بودند تا امروز ۶ نفر بدون مشکل از بیمارستان ترخیص شدند.

وی افزود: ۳ نفر از مصدومان به یاسوج انتقال و در بستری به سر می برند.

رئیس اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: ۴ نفر از مصدومان این حادثه در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و در بخش مراقبت ‌ای ویژه بستری هستند.

وحدت نژاد تصریح کرد: همچنین دوشنبه شب و طی هماهنگی اورژانس ۱۱۵ استان تعداد ۹ نفر از مصدومان و همراهان آنها بوسیله یک دستگاه اتوبوس آمبولانس اورژانش ۱۱۵ کاشان و به همراه ۳ نفر از کادر درمانی فوریت‌های پزشکی کاشان به یاسوج منتقل شدند.

به گزارش تیتروز به نقل از روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمد، وی در پایان از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی کاشان و بخصوص دکتر ریاحی رییس اورژانس ۱۱۵ کاشان تشکر و قدر دانی کرد.

انتهای پیام

این محتوا با عنوان “آخرین وضعیت مصدومان اتوبوس دهدشت _تهران” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + هجده =

دکمه بازگشت به بالا