ورزشی

رکورد فوق‌العاده لبران جیمز در NBA/ «سن» یک عدد است!

رکورد فوق‌العاده لبران جیمز در NBA/ «سن» یک عدد است!” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش شفاف، لبران‌ جیمز، ستاره تیم بسکتبال لس آنجلس لیکرز، در بازی تیمش مقابل تیم اورلندو مجیک که با حساب ۹۴ – ۱۰۶ به سود لیکرز تمام شد، عملکرد فوق العاده‌ای داشت تا با ثبت یک رکورد قابل توجه بار دیگر شایستگی‌های خود را اثبات کند.

او در این دیدار موفق شد با کسب ۳۰ امتیاز، ۱۰ پاس گل، ۱۱ ریباند و ۳ بلاک، تریپل دبل کند که چهارمین تریپل دبل او در سن بالای ۳۵ سال، با امتیاز ۳۰+ بود. «لری برد» و «کوبی براینت» نیز تنها با یک بار ثبت این رکورد، پشت سر لبران قرار دارند.

این فوق ستاره بسکتبال که تا چند روز دیگر ۳۷ ساله خواهد شد، در فصل جاری مسابقات لیگ NBA با وجود عملکرد نه چندان خوب تیم لیکرز، در ۸ بازی موفق به کسب ۳۰ یا بیش از ۳۰ امتیاز شده است که نشان از عملکرد فوق‌العاده «جیمز» در این فصل است.

این خبر با عنوان “رکورد فوق‌العاده لبران جیمز در NBA/ «سن» یک عدد است!” در وب سایت www.shafaf.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.shafaf.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 3 =

دکمه بازگشت به بالا