بانوان

۸ تیم راه‌یافته به پلی‌آف قهرمانی هندبال زنان جهان

۸ تیم راه‌یافته به پلی‌آف قهرمانی هندبال زنان جهان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

هشت تیم راه‌یافته به مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات هندبال قهرمانی زنان جهان اسپانیا مشخص شدند.

به گزارش تیتروز، در جریان مرحله دوم مسابقات هندبال قهرمانی زنان جهان اسپانیا، امشب دوشنبه ۶ دیدار برگزار شد. در حساس‌ترین دیدارها تیم ملی فرانسه مقابل روسیه با حساب ۳۳ بر ۲۸ به برتری رسید. همچنین نروژ با حساب ۳۷ بر ۳۴ هلند را از پیش رو برداشت. به این ترتیب در پایان این مرحله تیم‌های فرانسه، روسیه، نروژ، سوئد، دانمارک، آلمان، اسپانیا و برزیل راهی مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات قهرمانی جهان شدند.

* برنامه مسابقات مرحله یک‌چهارم نهایی قهرمانی هندبال زنان جهان:
دانمارک – برزیل سه‌شنبه ۲۳ آذر ساعت ۲۰:۰۰ 
اسپانیا – آلمان سه‌شنبه ۲۳ آذر ساعت ۲۳:۰۰
فرانسه – سوئد چهارشنبه ۲۴ آذر ساعت ۱۷:۳۰
نروژ – روسیه چهارشنبه ۲۴ آذر ساعت ۱۷:۳۰

در پایان مرحله گروهی نیز ۸ تیم آخر (بازنده‌ها) هر گروه راهی مرحله پرزیدنت کاپ شدند. تیم‌ها در دو گروه با هم مسابقه دادند و در پایان این مرحله باید تیم آنگولا و اسلواکی با کسب بیشترین امتیاز از گروه‌های خود برای کسب مقام ۲۵ رقابت کنند. همچنین کامرون و تونس برای کسب مقام ۲۷ و ازبکستان و پاراگوئه برای کسب مقام ۲۹ مقابل هم قرار خواهند گرفت.

تیم ملی ایران نیز که با سه شکست در مرحله پرزیدنت کاپ در رده آخر گروهش قرار گرفته بود باید برای کسب مقام ۳۱ مقابل چین صف آرایی می‌کرد که به دلیل مثبت شدن تست کرونای بازیکن چینی این تیم از دور مسابقات خارج شد و ایران در رده سی‌ویکم ایستاد و به کار خود در این مسابقات پایان داد.

* برنامه تیم‌های بازنده مسابقات هندبال قهرمانی زنان جهان: 
کامرون – تونس چهارشنبه ۲۴ آذر ساعت ۱۷:۳۰
آنگولا – اسلواکی چهارشنبه ۲۴ آذر ساعت ۲۰:۰۰
ازبکستان – پاراگوئه چهارشنبه ۲۴ آذر ساعت ۱۵:۰۰
ایران ۱۰ – چین صفر 

تیم ملی هندبال زنان ایران برای اولین بار در تاریخ با کسب مقام چهارمی جواز حضور در مسابقات قهرمانی جهان را کسب کرد. تیم ایران اولین تیم با حجاب اسلامی در ادوار مسابقات قهرمانی جهان بود که در رده سی و یکم ایستاد.

انتهای پیام

این مطلب با عنوان “۸ تیم راه‌یافته به پلی‌آف قهرمانی هندبال زنان جهان” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 12 =

دکمه بازگشت به بالا