اجتماعی

تعطیلی مهدهای کودک، پیش دبستانی ها و غیرحضوری شدن مدارس تهران و ۴ شهرستان دیگر طی سه روز آینده

تعطیلی مهدهای کودک، پیش دبستانی ها و غیرحضوری شدن مدارس تهران و ۴ شهرستان دیگر طی سه روز آینده” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تعطیلی مهدهای کودک، پیش دبستانی ها و غیرحضوری شدن مدارس تهران و ۴ شهرستان دیگر طی سه روز آینده

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از تعطیلی مهدهای کودک و پیش دبستانی ها و غیر حضوری شدن مدارس برای سه روز آینده خبر داد.
به گزارش ایلنا، عابد ملکی در پایان جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران که عصر امروز دوشنبه برگزار شد، در تشریح مصوبات جلسه گفت: با توجه به گزارش های هواشناسی و شاخص آلایندگی هوا تصمیماتی در این جلسه اتخاذ شد که برای روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری اجرایی خواهد شد.


وی با بیان اینکه بر این اساس تشدید کنترل دقیق تر خودروهای فاقد معاینه فنی، ممنوعیت تردد شبانه کلیه خودروهای گازوئیلی سنگین و همچنین جلوگیری از انجام کلیه فعالیت های عمرانی که موجب تشدید آلودگی هوا می شود اعمال خواهد شد، ادامه داد: بر اساس مصوبات این جلسه باید کنترل جهت جلوگیری از روشن ماندن اتوبوس ها و مینی بوس ها در پایانه های مسافربری و همچنین جلوگیری از سوزاندن زباله و شاخ و برگ درختان بطور جد اعمال شود.


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با اشاره به استقرار نیروهای اورژانس گفت: در این روزها استقرار پایگاه های سیار فوریت های پزشکی اورژانس در مناطق آلوده تر و پر تردد با هدف کاهش زمان دسترسی به پایگاه ها انجام می شود. مهدهای کودک و پیش دبستانی ها برای سه روز آینده تعطیل خواهند بود و مدارس در تمامی مقاطع در شهرستان های تهران، ری، پاکدشت، پیشوا و ورامین به صورت غیر حضوری فعالیت خواهند کرد همچنین به دانشگاه ها پیشنهاد می شود در این روزها کلاس های خود را به صورت غیر حضوری برگزار کنند.


ملکی با بیان اینکه در سه روز آینده تعطیلی موقت واحدهای صنعتی، کارخانه ها و مراکز موثر در تشدید آلودگی هوا را خواهیم داشت و ممنوعیت استفاده از سوخت مایع در نیروگاه ها و صنایع مجاور کلانشهرها نیز اعمال خواهد شد، تصریح کرد: برای برگزاری نمایشگاه ها باید با شهرداری و پلیس راهور هماهنگی های لازم انجام شود. البته نمایشگاه های پر مخاطب باید به شهر آفتاب منتقل شود و نمایشگاه های تخصصی کم مخاطب نیز باید با هماهنگی ساعت کار خود را اعلام کنند.


 


انتهای پیام/

این مطلب با عنوان “تعطیلی مهدهای کودک، پیش دبستانی ها و غیرحضوری شدن مدارس تهران و ۴ شهرستان دیگر طی سه روز آینده” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =

دکمه بازگشت به بالا