استان ها

تمام نازل‌های جایگاه‌های سوخت CNG غرب مازندران استاندارد شدند

تمام نازل‌های جایگاه‌های سوخت CNG غرب مازندران استاندارد شدند” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تمام نازل‌های جایگاه‌های سوخت CNG غرب مازندران استاندارد شدند

تیتروز/مازندران مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی غرب مازندران(چالوس) ازآزمایش صحت سنجی و گواهینامه قبولی  استانداردسازی نازل تمامی جایگاه سی ان جی در منطقه خبر داد.

تورج امانی در جمع خبرنگاران، با اشاره به اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و افزایش انگیزه برای مصرف سوخت سی ان جی این منطقه نسبت به توسعه و استانداردسازی جایگاه ها ی سوخت،اظهار کرد: کلیه نازل های CNG منطقه غرب استان موفق به اخذ گواهینامه قبولی از سازمان استاندارد شده اند.
وی با بیان اینکه شرایط خوبی برای مردم فراهم شده است، شمار جایگاه های سی ان جی در غرب استان از محمودآباد تا رامسر را ۴۰ واحد با ۲۰۰ نازل اعلام کرد و گفت: این نازل ها و جایگاه ها ۱۰۰ درصد استانداردسازی شده است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی غرب مازندران با اشاره به مقرون به صرفه بودن سوخت سی ان جی نسبت به بنزین تصریح کرد:  در حال حاضر امکان تبدیل و دوگانه سوز کردن سوخت خودروها در کارگاه های مجاز و مورد تایید وجود دارد و خودروهای عمومی نیز می توانند با ثبت نام به صورت رایگان از مزایای این طرح بهره مند شوند.
امانی بااشاره به اینکه سوخت سی ان جی پاک و مقرون به صرفه است، در عین حال تصریح کرد: سوخت ال پی جی را برای خودروها رد می کنیم و عاملین غیرمجاز تبدیل سوخت خودروها به ال پی جی را کنترل و برخورد خواهیم کرد.
وی با اظهار اینکه سوخت ال پی جی برای مصارف خانگی و صنایعی که فاقد گاز طبیعی هستند، کاربرد دارد، یادآور شد: این مشترکان می توانند با ثبت نام در سایت مورد نظر از مزایای آن بهره مند شوند.

انتهای پیام

این خبر با عنوان “تمام نازل‌های جایگاه‌های سوخت CNG غرب مازندران استاندارد شدند” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + شش =

دکمه بازگشت به بالا