ورزشی

رییس هیات کشتی اردبیل توسط دبیر و انوشیروانی برکنار شد

رییس هیات کشتی اردبیل توسط دبیر و انوشیروانی برکنار شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش شفاف، اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل از برکناری رییس هیات کشتی این استان به دلیل درگیری در مسابقات کشتی اردبیل خبر داد.

در خبر سایت اداره کل ورزش و جوانان اردبیل آمده است: در پی اتفاقات اخیر مسابقات کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان استان اردبیل و طبق ماده چهاردهم بند ج آیین‌نامه نحوه فعالیت هیات‌های ورزشی استان اردبیل با موافقت رییس ( رییس فدراسیون کشتی) و نایب رییس( مدیر کل ورزش وجوانان) مجمع انتخاباتی هیات استان، رییس هیات کشتی استان اردبیل از سمت خود برکنار شد.

به گزارش شفاف، در اساسنامه جدید هیات‌های ورزشی، رییس فدراسیون به عنوان رییس مجمع به همراه مدیرکل ورزش و جوانان استان به عنوان نایب رییس مجمع، می‌توانند رییس هیات را بدون برگزاری مجمع از کار برکنار کنند.

این خبر با عنوان “رییس هیات کشتی اردبیل توسط دبیر و انوشیروانی برکنار شد” در وب سایت www.shafaf.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.shafaf.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

دکمه بازگشت به بالا