استان ها

اجرای طرح یک ساعت با محیط بان با حضور مدیر کل محیط زیست لرستان

اجرای طرح یک ساعت با محیط بان با حضور مدیر کل محیط زیست لرستان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، دوره آموزشی ساعتی با محیط بان در تاریخ بیست و دوم آذرماه ۱۴۰۰ با حضور مهرداد فتحی بیرانوند مدیر کل حفاظت محیط زیست استان در روستاهای حاشیه منطقه حفاظت شده اشترانکوه برگزار شد.

در این دوره آموزشی که با همکاری اداره آموزش و پژوهش محیط زیست لرستان، پرسنل منطقه حفاظت شده اشترانکوه و انجمن مردم نهاد لبخند ساده دورود برگزار شد؛ مدیر کل حفاظت محیط زیست استان لرستان مطالبی را در خصوص حفاظت از محیط‌زیست با بیانی ساده و شیوا برای دانش آموزان بیان نمود.

مهرداد فتحی بیرانوند گفت: دانش آموزان به عنوان آینده سازان این مرز و بوم باید آموزشهای لازم زیست محیطی را در سنین پایه به طور کامل فرا بگیرند.

فتحی بیرانوند افزود: دانش آموزان می توانند به عنوان همیار مباحث زیست محیطی را به خانواده و جامعه انتقال دهند.

 در ادامه این برنامه محیط بانان منطقه حفاظت شده اشترانکوه خاطراتی از مأموریتهای شغلی خود را برای دانش آموزان بیان نموده و به همراه آنها اقدام به کاشت بذر بلوط نمودند.

تقدیر مدیر کل حفاظت محیط زیست استان لرستان از مجموعه انجمن مردم نهاد لبخند ساده شهرستان دورود، اهدای بسته های آموزشی به دانش آموزان و انجام بازی ها و سرگرمی های زیست محیطی توسط دانش آموزان از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.

۴۶

این محتوا با عنوان “اجرای طرح یک ساعت با محیط بان با حضور مدیر کل محیط زیست لرستان” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

دکمه بازگشت به بالا