ورزشی

سردرد بزرگ کی‌روش قبل از تقابل با تونس

سردرد بزرگ کی‌روش قبل از تقابل با تونس” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تیم ملی فوتبال مصر با هدایت کارلوس کی روش فردا(چهارشنبه) در نیمه نهایی جام کشورهای عربی به مصاف تونس می رود.

در همین رابطه نشریه «الشرق» قطر در گزارشی با تیتر «سردرد بزرگ کی روش برای بازی با تونس» به مشکل مصدومیت های زیاد فراعنه پرداخت.

این رسانه قطری، نوشت: کادرفنی تیم ملی مصر با هدایت کارلوس کی روش قبل از دیدار با تونس در جام کشورهای عربی در قطر با مشکل بزرگ مصدومیت های زیاد مواجه شده است.

مصر ۳ بازیکن کلیدی خود را به دلیل مصدومیت قبل از این بازی در اختیار ندارد. محمد الشناوی(دروازه بان)، احمد الحجازی(مدافع) و حمدی فتحی(هافبک) ۳ مصدوم مصر قبل از این بازی حساس در نیمه نهایی هستند و این مشکل بزرگی را برای کی روش ایجاده کرده است.

هنور حضور این ۳ بازیکن اصلی و کلیدی مصر در بازی فردا مقابل تونس در هاله ای از ابهام قرار دارد ولی کادر پزشکی تیم ملی مصر در تلاش است تا بازیکنان را به آمادگی برساند.

۲۵۶ ۲۵۱

این خبر با عنوان “سردرد بزرگ کی‌روش قبل از تقابل با تونس” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =

دکمه بازگشت به بالا