عمومی

نظارت‌ بر کیفیت خدمات واحدهای گردشگری کرمان تشدید می‌شود – تیتروز | خبر جدید

نظارت‌ بر کیفیت خدمات واحدهای گردشگری کرمان تشدید می‌شود – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع عمومی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی کرمان، رضا بردبار با اشاره به تشدید نظارت‌ها در مراکز اقامتی، پذیرایی، واحدهای بوم‌گردی‌ها و مجتمع‌های خدمات رفاهی این استان گفت: این نظارت‌ها به منظور کنترل کیفیت خدمات و رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا در استان با جدیت انجام می‌شود.

وی اظهار کرد: با توجه به وجود آثار تاریخی و مناطق گردشگری متعدد در استان کرمان و افزایش ورود گردشگران می‌طلبد که نظارت بر کیفیت خدمات‌رسانی واحدهای گردشگری به شکل مستمر ادامه داشته باشد.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان افزود: یکی از عوامل مؤثر در توسعه گردشگری، ارتقای کیفیت خدمات گردشگری است که خوشبختانه با نظرسنجی‌هایی که در مراکز گردشگری انجام شده این مؤلفه از رشد خوبی برخوردار بوده است.

وی بیان کرد: با توجه به تداوم شیوع کرونا، رعایت پروتکل‌های بهداشتی در واحدهای گردشگری از ضروریات است که باید از سوی گردشگران و واحدهای گردشگری رعایت شود و گروه‌های نظارتی اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان کرمان با همکاری دستگاه‌های نظارتی و بهداشتی رعایت مستمر این موازین را مورد بررسی قرار می‌دهند.

بردبار بیان کرد: این استان دارای ۳۲۵ اقامت‌گاه بوم‌گردی، ۴۸ هتل، هتل آپارتمان و اقامت‌گاه سنتی، ۲۷ مهمان‌پذیر، ۵۰ مجتمع گردشگری و پذیرایی، ۱۳۴ دفتر خدمات مسافرتی، ۸۰ رستوران بین‌راهی است.

این خبر با عنوان “نظارت‌ بر کیفیت خدمات واحدهای گردشگری کرمان تشدید می‌شود – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

دکمه بازگشت به بالا