اجتماعی

کشف 55 میلیارد تومان طلای آب‌شده از 2 سرشبکه قاچاق طلا و ارز- اخبار پلیس – اخبار اجتماعی تیتروز

کشف ۵۵ میلیارد تومان طلای آب‌شده از ۲ سرشبکه قاچاق طلا و ارز- اخبار پلیس – اخبار اجتماعی تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

سرهنگ علی ولی‌پور گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا، در تشریح اقدامات و طرح‌های انجام شده در راستای کنترل بازار ارز و طلا در یک ماه گذشته اظهار کرد: در این مدت ۴۲ اخلالگر ارزی و سوءاستفاده کنندگان از کارت ملی اجاره‌ای بازداشت شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با اشاره به شناسایی و بازداشت دو نفر از سرشبکه‌های تاثیرگذار در امر قاچاق ارز و طلا با گردش حساب ۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان، از کشف بیش از ۵۵ میلیارد تومان طلای آب شده و انواع ارز از متهمان خبر داد.

به گفته این مقام انتظامی در مدت زمان مذکور ۲۰ نفر از مدیران سایت‌ها و کانال‌هایی که در جهت قیمت‌گذاری نرخ ارز و طلا تلاش داشتند، احضار شده‌اند.

گودرزی با اشاره به بازدید میدانی و برخورد قانونی با ۲۰ صرافی که فعالیت غیرمجاز داشته‌اند، گفت: با اقدامات اطلاعاتی دهها نفر دیگر از اخلالگران ارزی شناسایی شده و در شرف دستگیری هستند.

انتهای پیام/

این مقاله با عنوان “کشف ۵۵ میلیارد تومان طلای آب‌شده از ۲ سرشبکه قاچاق طلا و ارز- اخبار پلیس – اخبار اجتماعی تیتروز” در وب سایت tn.ai انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − ده =

دکمه بازگشت به بالا