فناوری

 دبیر کل شورای عالی علوم با حکم رئیس جمهور تعیین تکلیف می شود  – تیتروز | خبر جدید

 دبیر کل شورای عالی علوم با حکم رئیس جمهور تعیین تکلیف می شود  – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی زلفی گل امروز در نمایشگاه هفته پژوهش در پاسخ به این سوال که تکلیف دبیر کلی شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری با توجه به ایجاد دو معاونت فناوری و پژوهشی در وزارت علوم چه می شود، گفت: در حال حاضر دو معاونت فناوری و پژوهشی در وزارت علوم ایجاد شده است و یکی از این معاونت‌ها در سمت دبیر کلی شورای عتف منصوب خواهد شد.

وزیر علوم با بیان اینکه احتمالا معاون پژوهشی به عنوان دبیر کلی شورای عتف انتخاب خواهد شد، افزود: نهایی شدن این امر به حکم رئیس‌جمهور بستگی دارد.

زلفی‌گل درباره اینکه آیا احتمال دارد فردی از خارج از وزارت علوم تعیین شود، اظهار کرد: در حال حاضر تصمیم ما بر انتصاب معاون پژوهشی است.

این خبر با عنوان “ دبیر کل شورای عالی علوم با حکم رئیس جمهور تعیین تکلیف می شود  – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا