سلامت

ماسک در اماکن عمومی سرپوشیده در ایالت کالیفرنیا اجباری شد

ماسک در اماکن عمومی سرپوشیده در ایالت کالیفرنیا اجباری شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع علمی و سلامت منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

مقامات کالیفرنیا از اجباری شدن مجدد استفاده از ماسک در فضاهای عمومی بسته و سرپوشیده در تمام این ایالت خبر دادند.

به گزارش تیتروز، مقامات کالیفرنیا اعلام کردند: به منظور مهار گسترش بیماری کووید-۱۹ در هفته های اخیر استفاده از ماسک در فضاهای عمومی سرپوشیده اجباری می شود.

قرار است این دستورالعمل از روز چهارشنبه اجرایی شود و تمامی افراد حتی گروه هایی که در برابر بیماری کووید-۱۹ واکسینه شده اند نیز ملزم به رعایت آن هستند.

شهرهای لس آنجلس، سان فرانسیسکو و برخی دیگر از مناطق این ایالت نیز از چند ماه قبل قانون استفاده از ماسک را به صورت محلی اجرا کرده بودند.

بنابر اعلام مقامات ایالت کالیفرنیا، افزایش سریع موارد ابتلا به بیماری کووید-۱۹ موجب شد تا دستورالعمل جدید اجرایی شود. از ماه نوامبر موارد ابتلا به کروناویروس افزایش ۴۷ درصدی داشته است.

به گزارش تیتروز به نقل از روزنامه حُریت، دستورالعمل اجباری شدن استفاده از ماسک تا ۱۵ ژانویه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

این نوشته با عنوان “ماسک در اماکن عمومی سرپوشیده در ایالت کالیفرنیا اجباری شد” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 6 =

دکمه بازگشت به بالا