استان ها

پذیرش دانشجوی مقاطع کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی در دانشگاه آزاد یاسوج

پذیرش دانشجوی مقاطع کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی در دانشگاه آزاد یاسوج” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/کهگیلویه و بویراحمد معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج از آغاز پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی در این دانشگاه خبر داد.

کرم الله باقری فرد در جمع خبرنگاران گفت: ثبت نام داوطلبان کارشناسی ارشدبرای سال ۱۴۰۱ از طریق سازمان سنجش آغاز شده است و علاقه‌مندان به شرکت در این آزمون که از روز ۱۶ آذرماه آغاز شده است همچنان فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور ثبت‌نام کنند.

وی اظهار کرد: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند و متقاضیان دانشگاه آزاد اسلامی نیز باید از همین طریق ثبت‌نام کنند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج به رشته‌های تحصیلی دوره کارشناسی ارشد دایر در دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج اشاره خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج برای سال تحصیلی ۱۴۰۱ در ۳۵ رشته محل کارشناسی ارشد شامل رشته‌های معماری، مهندسی کامپیوتر- نرم افزار، علوم اقتصادی – برنامه ریزی سیستم‌های اقتصادی، علوم و مهندسی صنایع غذایی – زیست فناوری مواد غذایی، علوم و مهندسی صنایع غذایی – شیمی مواد غذایی، علوم و مهندسی صنایع غذایی – صنایع غذایی، علوم و مهندسی صنایع غذایی- فناوری مواد غذایی، فقه و مبانی حقوق اسلامی، برنامه ریزی شهری، مدیریت ورزشی- مدیریت راهبردی در سازمان‌های ورزشی، حسابداری، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق خصوصی، روانشناسی بالینی، روانشناسی عمومی، مهندسی زراعت، زیست شناسی سلولی و مولکولی -میکروبیولوژی، اگرو تکنولوژی –فیزیولوژی گیاهان زراعی، علوم دامی – تغذیه طیور، مدیریت بازرگانی- بازرگانی بین المللی، مدیریت بازرگانی- بازاریابی، مدیریت دولتی – توسعه منابع انسانی، مدیریت دولتی –بودجه و مالیه عمومی ، مهندسی برق- افزاره‌های میکرو و نانو الکترونیک – مهندسی برق -سیستم‌های قدرت، مهندسی عمران -ساخت و سازهای هیدرولیکی، مهندسی عمران -زلزله، مهندسی عمران -ژئوتکنیک، مهندسی عمران -سازه، مهندسی عمران – مدیریت ساخت، مهندسی عمران – راه و ترابری، مهندسی عمران – منابع آب، مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی، مهندسی نفت – حفاری، زبان و ادبیات فارسی، الهیات و معارف اسلامی – علوم قرآن و حدیث، الهیات و معارف اسلامی براساس مقررات وزارت علوم و از طریق آزمون دانشجو پذیرش خواهد کرد.

باقری فرد تصریح کرد: آزمون دوره کارشناسی ارشد در روز های ۲۸، ۲۹ و۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ برگزار می‌شود .

وی ادامه داد: همه دانشجویان و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی می‌توانند در صورت دارا بودن شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام که همزمان با شروع ثبت‌نام در تاریخ ۱۶/۹/۱۴۰۰ در درگاه اطلاع رسانی این سازمان منتشر گردیده است، در آزمون ورودی شرکت نمایند.

به گزارش تیتروز، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج همچنین با اشاره به ثبت نام بدون آزمون و با توجه به سوابق تحصیلی در مرحله تکمیل ظرفیت برای رشته محل های مقاطع کاردانی و کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) برای ترم بهمن سال ۱۴۰۰ نیز بیان کرد: ثبت نام داوطلبان برای مقاطع کاردانی دانشکده مهارت و کارآفرینی در ۳۸ رشته محل و کارشناسی ۴۵ رشته محل(پیوسته و ناپیوسته) دانشگاه آزاد اسلامی نیز از طریق سایت آزمون می‌باشد که از تاریخ ۱۴ آذر آغاز شده و تا ۲۹ آذر ادامه دارد.

انتهای پیام

این مقاله با عنوان “پذیرش دانشجوی مقاطع کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی در دانشگاه آزاد یاسوج” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

دکمه بازگشت به بالا