استان ها

رصد ستارگان در دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه

رصد ستارگان در دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از تربت حیدریه، مراسم افتتاحیه هفته پژوهش و فناوری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت حیدریه با رصد ستارگان آغاز شد.(بیشتر بخوانید)

این مراسم با حضور اعضای هیئت رئیسه و مدیران دانشگاه آزاد تربت حیدریه، حجت صالحی معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه، جمعی از جامعه دوستداران نجوم اعم از استادان، دانشجویان و دانش‌آموزان در رصدخانه مرحوم «دکتر محمدتقی عدالتی» این واحد دانشگاهی برگزار شد.

در این مراسم که دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه میزبان حاضران و دانش‌آموزان دوره دوم متوسطه دخترانه نمونه محمودیه این شهرستان بود، حمید ناصری کارشناس ارشد نجوم رصدی درباره اهمیت حفظ محیط زیست و ارزش هوای پاک به رصد آسمان در شب و آشنایی با صُور فلکی و ستارگان پرداخت. این مراسم با رصد ماه خاتمه یافت.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/

این محتوا با عنوان “رصد ستارگان در دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه” در وب سایت www.ana.press انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا