ورزشی

واکنش اینستاگرامی داور بازی پرسپولیس – هوادار به اشتباه عجیبش/عکس

واکنش اینستاگرامی داور بازی پرسپولیس – هوادار به اشتباه عجیبش/عکس” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، دیدار پرسپولیس و هوادار در هفته نهم محل بحث در خصوص عملکرد تیم داوری بود و هر دو تیم به قضاوت صفایی معترض بودند. این داور اهل قم باید یک صحنه بسیار سخت که مشکوک به گل با دست محمدجواد محمدی بود را تشخیص می‌داد و احتمالا این صحنه شائبه برانگیز و شکایت پرسپولیس موجب خانه نشینی او در هفته دهم شده است.

صفایی پیش از این سه قضاوت خوب در بازی‌های شهرخودرو- آلومینیوم، گل‌گهر- استقلال و نفت مسجدسلیمان- فولاد خوزستان داشت و حتی در میان گزینه‌های داوری دربی هم قرار گرفته بود.

این داور در اینستاگرامش با انتشار متنی به صحبت‌های مختلف در مورد او و قضاوتش واکنش نشان داد و گفت انسان شرافتش را با هیچ چیز عوض نمی‌کند.

در کپشن عکس صفایی با زبان ثقیل نوشته شده: ” انسان را به انسانیتش بسنجند و به پاکیش مثال  زنند و چنین مخلوقی (انسااان)حرمت و شرافتش را با هیچ تحفه ای تاخت نخواهد زد. حال بخواهد به شهرت بیانجامد خواه به نفرت و کینه. آنچه آدمی را از غیر منفک می سازد، راستی‌ست و براستی که دادار بی همتا، آشکار کننده‌ی حقیقت است. حال در این دایره ی پر محنت، در مقام خطیر قضاوت تمنایم فقط رضایت توست ولاغیر.”

واکنش اینستاگرامی داور بازی پرسپولیس - هوادار به اشتباه عجیبش/عکس

۲۵۶ ۲۵۱

این مقاله با عنوان “واکنش اینستاگرامی داور بازی پرسپولیس – هوادار به اشتباه عجیبش/عکس” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 12 =

دکمه بازگشت به بالا