استان ها

مرکز سفیر سلامت دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان نمونه استان شد

مرکز سفیر سلامت دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان نمونه استان شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان در آئین تجلیل از پرستاران که به همت دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در سالن آمفی‌تئاتر دانشکده دندانپزشکی این دانشگاه با حضور پرستاران و جمعی از مسئولین برگزار شد مرکز مراقبت‌های پرستاری در منزل دانشگاه آزاد اسلامی سمنان به‌عنوان مرکز نمونه استان معرفی و با اهداء لوح تقدیر از ایثارگری‌ها و از خودگذشتگی‌های اعضاء این مرکز قدردانی به عمل آمد.

 مرکز سفیر سلامت مراقبت‌های پرستاری در منزل دانشگاه آزاد اسلامی سمنان با عنوان سفیر سلامت قریب به ۲سال است که فعالیت خود را آغاز کرده و با مشارکت و همکاری فعالانه با دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان نقش مهمی در درمان بیماران کرونایی در پیک‌های چهارم و پنجم ایفا کرد.

کارکنان و پرستاران این مرکز، ترکیبی از اعضای هیئت‌علمی، دانش‌آموختگان، دانشجویان ترم آخر پرستاری و دانشجویان در حال گذراندن طرح دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان هستند.

۴۸

این نوشته با عنوان “مرکز سفیر سلامت دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان نمونه استان شد” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + 20 =

دکمه بازگشت به بالا