عمومی

بسترسازی برای ارتقای تولید و اشتغال البرز اولویت ما است – تیتروز | خبر جدید

بسترسازی برای ارتقای تولید و اشتغال البرز اولویت ما است – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع عمومی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی عبداللهی عصر سه‌شنبه در حاشیه بازدید از واحدهای صنعتی شهرستان‌های کرج و ساوجبلاغ اظهار کرد: هدف از این بازدیدها دیدار و گفتگو با صاحبان صنایع و احصا موضوعات این حوزه است.

وی ادامه داد: فعالان اقتصادی در شرایط کنونی با تمامی مشکلات و موانعی که وجود دارد دلسوزانه و متعصبانه به تولید و اشتغال مشغول هستند.

عبداللهی گفت: با این همت در البرز، چرخ‌های اقتصاد و تولید بخوبی می‌چرخد و محصولات متنوعی تولید می‌شود.

وی افزود: اکنون با این جلسات و بازدیدهای میدانی درصدد هستیم به وضعیت مطلوب‌تری در اشتغال و تولید و ارتقا ظرفیت شهرک‌های صنعتی استان برسیم.

استاندار البرز گفت: به دنبال ایجاد هماهنگی لازم برای تسهیل در امور سرمایه گذاری در استان هستیم و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

وی افزود: قدردان همت فعالان اقتصادی استان هستیم و با تمام قوا از آنها حمایت می‌کنیم.

این محتوا با عنوان “بسترسازی برای ارتقای تولید و اشتغال البرز اولویت ما است – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 5 =

دکمه بازگشت به بالا