استان ها

جوانان جویای کار نباید به فکر استخدام در ادارات دولتی باشند

جوانان جویای کار نباید به فکر استخدام در ادارات دولتی باشند” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/لرستان مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: جوانان جویای کار نباید به فکر استخدام در ادارات دولتی باشند.

علی آشتاب امروز ۲۳ آذرماه، اظهار کرد: برای تحقق و اجرای برنامه‌های گام دوم انقلاب توجه به اصل شفافیت، نخبه‌گرایی، جوان‌گرایی، عدالت محوری و فسادستیزی و عملیاتی کردن این برنامه از مهمترین شاخصه‌های این اداره‌کل است.

وی توجه به مهارت دانش‌آموختگان را در این موله بسیار تأثیرگذار دانست و تصریح کرد: با همکاری دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی مهارتی دولتی و خصوصی برنامه‌ریزی‌شده تا جوانان بتوانند با داشتن مهارت‌های لازم به بازار کار وارد شوند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان به فرهنگ کار و تلاش در بین جونان استان اشاره کرد و افزود: جوانان جویای کار نباید به فکر استخدام در ادارات دولتی باشند و نگرشان را نسبت به پشت‌میزنشینی تغییر دهند چراکه با کارآفرینی و خلاقیت در بازار کار آزادمی توانند هم در تولید مشارکت کنند و هم منجر به توسعه منطقه خود خواهند شد.

آشتاب با اشاره به مشوق‌های لازم برای استخدام جوانان فارغ‌التحصیل دانشگاهی در واحدهای اقتصادی استان، خاطرنشان کرد: مشوق‌های بیمه‌ای، طرح کاروزی و طرح یارانه دستمزد برای جذب دانش‌آموختگان دانشگاهی در بنگاه‌های اقتصادی با حفظ اشتغال موجود در استان اجرایی شده و این اداره‌کل در اجرای این طرح جزو استان‌های برتر کشور بوده است.

انتهای پیام

این محتوا با عنوان “جوانان جویای کار نباید به فکر استخدام در ادارات دولتی باشند” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا