اجتماعی

مدیر کل زندان های استان تهران پاسخگوی مردم در سامانه سامد

مدیر کل زندان های استان تهران پاسخگوی مردم در سامانه سامد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

مدیر کل زندان های استان تهران پاسخگوی مردم در سامانه سامد

​مدیر کل زندان‌های استان تهران با حضور در معاونت حقوقی استانداری پاسخگوی تلفنی خانواده های زندانیان بود.


به گزارش ایلنا، علی رستمی  با حضور در اداره کل بازرسی و امور حقوقی استانداری، از طریق سامانه سامد، به تلفن های خانواده های زندانیان پاسخ داد. 


حضور در این برنامه، با اعلام زمانبندی استانداری و اطلاع قبلی زندانیان و خانواده های آنان از طریق خبرگزاری ها و اطلاعیه های داخل زندان ها و سالن های ملاقات صورت گرفت. 


مدیر کل زندان های استان تهران در حاشیه این برنامه گفت: علیرغم حمایت هایی که از خانواده های زندانیان صورت می گیرد ولی تلاش بر این است تا با حفظ ارتباط مردم و مسیولان زندان ها، نگرانی آنان را کاهش دهیم. 


وی تصریح کرد: تمام درخواست های زندانیان و خانواده ها به دقت رسیدگی و به مراجع قضایی یا ادارات و واحدهای زیرمجموعه زندان ارسال و مورد رسیدگی قرار می‌گیرد. 


 مدیر کل زندان های استان تهران، روزهای دوشنبه هر هفته با تعیین وقت تلفنی قبلی، پاسخگوی حضوری خانواده های زندانیان است. 


همچنین وی یا معاونین و روسای ادارات، به طور منظم هر روز در یکی از زندان های استان تهران حضور یافته و تمام زندانیان می توانند درخواست هایشان را مطرح نموده، پاسخ را در کمترین زمان ممکن دریافت کنند.


انتهای پیام/

این نوشته با عنوان “مدیر کل زندان های استان تهران پاسخگوی مردم در سامانه سامد” در وب سایت www.ilna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × دو =

دکمه بازگشت به بالا